header2

Invoering van prestatieloon voor leraren is goed idee




Resultaten

citaat gandhi
 

goed werk hub met jaap peters en erik gerritsen

woensdag 15 juni 2011 09:39

Com-Passion for Care Charter

Beoordeel dit artikel
(7 stemmen)


compassion_for_care_3In het voorjaar van 2011 werd het Com-Passion for Care Charter gepresenteerd, opgesteld door tachtig mensen in Nederland die werkzaam zijn in de gezondheidszorg: artsen, patiƫnten, verpleegkundigen en mensen met een functie bij zorgverzekeringsmaatschappijen.

Het charter is een handvest dat iedereen wil  inspireren compassie weer het leidende principe bij zorgverlening te maken. Het wil ertoe bijdragen dat  de menselijke maat terugkeert in de zorg en het zorgonderwijs.

Een van de initiatiefnemers van het Charter is Salmaan Sana, medisch student aan de VU te Amsterdam. In april 2011 was hij een van de sprekers op de TEDx Talks bijeenkomsten in Maastricht. Hij vertelde in een gepassioneerd, persoonlijk verhaal wat hem deed besluiten tot het charter dat volgens hem de balans moet gaan herstellen tussen menselijkheid en efficiƫntie.

Let op: Sana komt aan het woord (in het Engels) na de proloog van 2.50 minuten.

Website van Com-Passion For Care waarop het charter kan worden ondertekend: www.compassionforcare.com/

Gerelateerde video

Plaats reactie

Als u reeds lid bent van beroepseer, dient u eerst in te loggen om te kunnen reageren.


Joomla webdesign: Zoccolo Concepting & Design